sobota, 14 kwietnia 2012

Bohaterowie


Emily O'Connery (17) - była przyjaciółka Harrego. Uczestniczka 9 edycji X- Factor'a . Lubi śpiewać, tańczyć i jeść ciasteczka. Na stałe mieszka w Londynie z jej najlepszą przyjaciółką Kate. Nienawidzi 1D. Umie rapować i ma niekontrolowane napady śmiechu.


Kate Gilbert (17) - jej najlepszą przyjaciółką jest Emily, potajemnie kocha się w Lou. Wielka fanka 1D. Jej hobby to granie na gitarze i taniec. Jest uczestniczką programu Got to dance. Uwielbia Nestea i chipsy. 


Harry Styles (18) - jeden z członków One Direction. Często nazywają go "Hazza". Ma wyrzuty sumienia, ze zostawił swoją przyjaciółkę dla sławy, pieniędzy i zespołu.


Louis Tomlinson (20) - lider zespołu One Direction. Najlepiej dogaduje się z Harrym. Jest lekko zboczony i zabawny. Uwielbia żelki HARIBO. 


Niall Horan (19) - kocha jedzenie i nigdy nie przestaje gadać. Jest nieśmiały w stosunku do dziewczyn, otóż nie znalazł jeszcze swojej wybranki serca.
Liam Payne (19) - członek zespołu, w związku z Danielle Peazer. Nazywany przez przyjaciół Daddy Direction. Boi się łyżek i je zupy widelcem.


Zayn Malik (19) - jego największą słabością są papierosy. Lubi dziewczyny grające trudne do zdobycia. Lubi rysować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz